BZX384-A22-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-BZX384-A22-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BZX384-A22-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BZX384-A22-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX384-A22-QX
Descriere
DIODE ZENER 22V 300MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 22 V 300 mW ±1% Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 15.4 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±1%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Impedanță (Max) (Zzt)
55 Ohms