BUK9Y8R8-60ELX | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BUK9Y8R8-60ELX |
Descriere | SINGLE N-CHANNEL 60 V, 5.6 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 60 V 110A (Tc) 194W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 123 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±10V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 6695 pF @ 25 V |
Stare piesă Activ | Caracteristică FET – |
Tip FET | Disipare putere (Max) 194W (Tc) |
Tehnologie | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 60 V | Grad Automobile |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 4,5V, 10V | Tip montare Montare pe suprafață |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 5,6mOhm la 25A, 10V | Pachet dispozitiv furnizor LFPAK56, Power-SO8 |
Vgs(th) (Max) la Id 2,1V la 1mA | Pachet/cutie |