BUK9Y25-80E,115
Numărul produsului DigiKey
1727-1124-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1124-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1124-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK9Y25-80E,115
Descriere
MOSFET N-CH 80V 37A LFPAK56
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 37A (Tc) 95W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Vgs (Max)
±10V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2703 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
95W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
80 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
5V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
27mOhm la 10A, 5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
17.1 nC @ 5 V