BUK9V13-40HX
Numărul produsului DigiKey
1727-BUK9V13-40HXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BUK9V13-40HXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BUK9V13-40HXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK9V13-40HX
Descriere
MOSFET 2N-CH 40V 42A LFPAK56D
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 40V 42A (Ta) 46W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56D
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 1mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
19,4nC la 10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1160pF la 25V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
46W (Ta)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal 2 N (Semi-punte)
Caracteristică FET
Poartă logică
40V
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
42A (Ta)
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
13,6mOhm la 10A, 10V