BUK98150-55A/CUF
Numărul produsului DigiKey
1727-2224-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-2224-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-2224-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK98150-55A/CUF
Descriere
MOSFET N-CH 55V 5.5A SOT223
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 55 V 5,5A (Tc) 8W (Tc) Montare pe suprafață SOT-223
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BUK98150-55A/CUF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
5.3 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (Max)
±15V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
320 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Disipare putere (Max)
8W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
55 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
137mOhm la 5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 1mA