BUK962R5-60E,118
Numărul produsului DigiKey
1727-7136-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-7136-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-7136-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK962R5-60E,118
Descriere
MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 120A (Tc) 357W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
120 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (Max)
±10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
17450 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
357W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,5mOhm la 25A, 5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA