BUK7V4R2-40HX | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BUK7V4R2-40HX |
Descriere | MOSFET 2N-CH 40V 98A LFPAK56D |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Matrice MOSFET 40V 98A (Ta) 85W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56D |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Vgs(th) (Max) la Id 3,6V la 1mA |
Producător Nexperia USA Inc. | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 37nC la 10V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 2590pF la 25V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Putere - Max 85W (Ta) |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie MOSFET (oxid metalic) | Grad Automobile |
Configurație Canal 2 N (Semi-punte) | Calificare AEC-Q101 |
Caracteristică FET – | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 40V | Pachet/cutie SOT-1205, 8-LFPAK56 |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C 98A (Ta) | Pachet dispozitiv furnizor LFPAK56D |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 4,2mOhm la 20A, 10V | Număr produs de bază |