BUK7S2R5-40HJ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BUK7S2R5-40HJ |
Descriere | BUK7S2R5-40H/SOT1235/LFPAK88 |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 40 V 140A (Tc) 135W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 54 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) +20V, -10V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 3793 pF @ 25 V |
Stare piesă Activ | Caracteristică FET – |
Tip FET | Disipare putere (Max) 135W (Tc) |
Tehnologie | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 40 V | Grad Automobile |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V | Tip montare Montare pe suprafață |