BUK7S2R5-40HJ
Numărul produsului DigiKey
1727-BUK7S2R5-40HJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BUK7S2R5-40HJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BUK7S2R5-40HJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK7S2R5-40HJ
Descriere
BUK7S2R5-40H/SOT1235/LFPAK88
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 140A (Tc) 135W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235)
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
54 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
+20V, -10V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3793 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
135W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Grad
Automobile
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,51mOhm la 25A, 10V