BUK7S1R2-40HJ
Numărul produsului DigiKey
1727-BUK7S1R2-40HJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BUK7S1R2-40HJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BUK7S1R2-40HJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK7S1R2-40HJ
Descriere
MOSFET N-CH 40V 300A LFPAK88
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 300A (Tc) 294W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235)
Vgs (Max)
+20V, -10V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
8420 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
294W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK88 (SOT1235)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,2mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
112 nC @ 10 V