BUK764R2-80E,118 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 985
Fișă de date
STMicroelectronics
În stoc: 298
STMicroelectronics
În stoc: 1.898
Canal-N 80 V 120A (Tc) 324W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK
BUK764R2-80E,118
Numărul produsului DigiKey
1727-1091-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK764R2-80E,118
Descriere
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
136 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
10426 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
324W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
80 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,2mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA