BUK6D81-80EX nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Texas Instruments
În stoc: 84.335
Fișă de date
Canal-N 80 V 3,2A (Ta), 9,8A (Tc) 2W (Ta), 18,8W (Tc) Montare pe suprafață DFN2020MD-6