BUK6D43-60EX nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Texas Instruments
În stoc: 84.335
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 547
Fișă de date
Panjit International Inc.
În stoc: 1.200
Rohm Semiconductor
Canal-N 60 V 5A (Ta) 15W (Tc) Montare pe suprafață DFN2020MD-6