74LVC1G3157GW-Q10H
Numărul produsului DigiKey
1727-8423-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-8423-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-8423-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
74LVC1G3157GW-Q10H
Descriere
IC SWITCH SPDT X 1 10OHM 6TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Comutator CI circuit 2:1 10Ohm 6-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
74LVC1G3157GW-Q10H Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lățime de bandă -3 dB
300MHz
Producător
Nexperia USA Inc.
Injecție încărcare
7,5pC
Serie
Capacitanță canal (CS(închis), CD(închis))
6pF
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Scurgere (IS(oprit)) (Max)
5µA
Stare piesă
Activ
Diafonie
Circuit comutator
SPDT
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Circuit multiplexor/Demultiplexor
2:1
Grad
Automobile
Număr de circuite
1
Calificare
AEC-Q100
Rezistență stare deschisă (Max)
10Ohm
Tip montare
Montare pe suprafață
Adaptare canal-canal (ΔRon)
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
1,65V – 5,5V