1PS79SB10,115 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1PS79SB10,115 |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață SOD-523 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 1PS79SB10,115 Modele |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 2 µA @ 25 V |
Prod. | Capacitanță la Vr, F 10pF la 1V, 1MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă DigiKey nu mai oferă acest produs | Calificare AEC-Q101 |
Tehnologie | Tip montare |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 30 V | Pachet/cutie |
Curent - Mediu rectificat (Io) 200mA | Pachet dispozitiv furnizor SOD-523 |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 800 mV @ 100 mA | Temperatură de funcționare - Joncțiune 125°C (max.) |
Viteză Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă | Număr produs de bază |