NHD-C0216CIZ-FSW-FBW-3V3
Numărul produsului DigiKey
NHD-C0216CIZ-FSW-FBW-3V3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-C0216CIZ-FSW-FBW-3V3
Descriere
LCD MOD 32DIG 16X2 TRANSFLCT WHT
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul afișare caractere Transreflectorizant 5 x 8 puncte FSTN – Film Super-Twisted Nematic Led - alb I2C 56,00mm x 25,30mm x 5,50mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-C0216CIZ-FSW-FBW-3V3 Modele
Atributele produsului
Suprafață de vizualizare
45,70mm L x 14,30mm l
Retroiluminare
Led - alb
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,3V
Dimensiune puncte
0,41mm l x 0,55mm Î
Număr de caractere
32.0
Interfață
I2C
Format afișare
16 x 2
Tip controler
AiP31032
Format caractere
5 x 8 puncte
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tip afișare
FSTN – Film Super-Twisted Nematic
Culoare text
Negru
Mod afișare
Transreflectorizant
Culoare de fundal
Alb
Dimensiune caractere
4,68mm Î x 2,21mm l
Număr produs de bază
Contur L x l x Î
56,00mm x 25,30mm x 5,50mm