NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP
Numărul produsului DigiKey
NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP Modele
Atributele produsului
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
320 x 240 (QVGA)
Ambalaj
Vrac
Interfață
SPI
Stare piesă
Inactual
Tip controler
FT813
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,5" (88,90mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
70,68mm l x 53,16mm Î