NHD-3.12-25664UCW2
Numărul produsului DigiKey
NHD-3.12-25664UCW2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-3.12-25664UCW2
Descriere
GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 3.12"
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD – Alb OLED – Matrice pasivă Paralel, Serial 3,12" (79,25mm) 256 x 64
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
256 x 64
Ambalaj
Vrac
Interfață
Paralel, Serial
Tip controler
SSD1322
Tip afișare
OLED – Matrice pasivă
Culori grafică
Alb
Mod afișare
Culoare de fundal
Ecran tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,12" (79,25mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
82,00mm l x 22,00mm Î