NHD-2.4-240320CF-CSXN#-FT
Numărul produsului DigiKey
NHD-2.4-240320CF-CSXN#-FT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-2.4-240320CF-CSXN#-FT
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rezistent Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color Paralel, 8 biți/16 biți (RGB) 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Pixeli puncte
240 x 320
Ambalaj
Vrac
Interfață
Paralel, 8 biți/16 biți (RGB)
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Ecran tactil
Rezistent
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
2,4" (60,96mm)
Pas puncte
0,15mm l x 0,15mm Î
Suprafață de vizualizare
38,32mm l x 50,26mm Î