NHD-2.4-240320AF-CTXP-CTP
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-2.4-240320AF-CTXP-CTP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-2.4-240320AF-CTXP-CTP
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Negru TFT – color I2C, paralel, 8/16 biți, SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-2.4-240320AF-CTXP-CTP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
320 x 240 (QVGA)
Ambalaj
Cutie
Interfață
I2C, paralel, 8/16 biți, SPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
ST7789Vi
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Negru
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
2,4" (60,96mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
49,96mm l x 37,72mm Î