NHD-1.5-240240AF-CSXP
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-1.5-240240AF-CSXP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-1.5-240240AF-CSXP
Descriere
1.5 SQUARE IPS TFT HIGH BRITE BL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Non-tactil Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) Paralel, 8bit, SPI 1,5" (38,10mm) 240 x 240
Retroiluminare
Led - alb
Pixeli puncte
240 x 240
Ambalaj
Vrac
Interfață
Paralel, 8bit, SPI
Tip controler
ST7789VI
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Mod afișare
Transmisiv
Ecran tactil
Non-tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
1,5" (38,10mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
29,72mm l x 29,62mm Î