NHD-1.27-12896ASC3 Back
NHD-1.27-12896ASC3
Numărul produsului DigiKey
NHD-1.27-12896ASC3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-1.27-12896ASC3
Descriere
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.27"
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD – Roșu, Verde, Albastru (RGB) OLED – Matrice pasivă SPI 1,27" (32,26mm) 128 x 96
Retroiluminare
Fără retroiluminare
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
128 x 96
Ambalaj
Cutie
Interfață
SPI
Tip controler
SSD1351
Tip afișare
OLED – Matrice pasivă
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Dimensiune puncte
0,14mm l x 0,19mm Î
Dimensiune diagonală ecran
1,27" (32,26mm)
Pas puncte
0,20mm l x 0,20mm Î
Suprafață de vizualizare
26,71mm l x 20,28mm Î