PCT47/10DK
Numărul produsului DigiKey
2388-PCT47/10DK-ND
Producător
Nemco
Numărul produsului producătorului
PCT47/10DK
Descriere
CAP TANT 47UF 10% 10V 2917
Referință client
Descriere detaliată
47 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 10 V 2917 (7343 metric) 900mOhm la 100kHz
Categorie
Durată de funcționare la temp.
Prod.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,114" (2,90mm)
Capacitanță
Spațiu între derivații
Toleranță
±10%
Cod dimensiune producător
D
Tensiune - Nominală
10 V
Valori nominale
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
900mOhm la 100kHz
Rată defectare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C