PCT1/25AK
Numărul produsului DigiKey
2388-PCT1/25AK-ND
Producător
Nemco
Numărul produsului producătorului
PCT1/25AK
Descriere
CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Referință client
Descriere detaliată
1 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 25 V 1206 (3216 metric) 8Ohm la 100kHz
Categorie
Durată de funcționare la temp.
Prod.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,063" (1,60mm)
Capacitanță
Spațiu între derivații
Toleranță
±10%
Cod dimensiune producător
A
Tensiune - Nominală
25 V
Valori nominale
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
8Ohm la 100kHz
Rată defectare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C