STDCSU2-16M
Numărul produsului DigiKey
644-STDCSU2-16MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDCSU2-16MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDCSU2-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDCSU2-16M
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±50ppm Cristal 8pF 120 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STDCSU2-16M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
120 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (5x3.2)
Stabilitate frecvență
±150ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±50ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,059" (1,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF