STDCIY1-48M
Numărul produsului DigiKey
644-STDCIY1-48MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDCIY1-48MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDCIY1-48MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDCIY1-48M
Descriere
CRYSTAL 48MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48 MHz ±10ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
48 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1x,80)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,031" l (1,00mm x 0,80mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,012" (0,30mm)
Capacitanță sarcină
8pF