NSC5083D-24.576M
Numărul produsului DigiKey
644-NSC5083D-24.576MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-NSC5083D-24.576MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-NSC5083D-24.576MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSC5083D-24.576M
Descriere
OSC XO 24.576MHZ CMOS 3.3V SMD
Descriere detaliată
24.576 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
15mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V