NVG025A08TC
Numărul produsului DigiKey
1913-NVG025A08TCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1913-NVG025A08TCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1913-NVG025A08TCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NVG025A08TC
Descriere
GANFET DISCRETE 80V 2.5MOHM PQFN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 23A (Ta), 86A (Tc) – Montare pe suprafață 6-PQFN (3x5)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
12 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (Max)
+6V, -4V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1250 pF @ 40 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V
Pachet dispozitiv furnizor
6-PQFN (3x5)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,5mOhm la 25A, 5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2.9V @ 10mA