Imaginea pentru PQU650-54P nu este disponibilă
PQU650-54P
Numărul produsului DigiKey
811-PQU650-54P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PQU650-54P
Descriere
AC/DC CONVERTER 54V 653W
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 54V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
12.1 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
95%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, Detecție la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
54V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
6,00" L x 4,00" l x 1,57" Î (152,4mm x 101,6mm x 40,0mm)