PQC250-12DRT
Numărul produsului DigiKey
811-3903-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PQC250-12DRT
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
20.8 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
95%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Partajare sarcină, PFC, Detecție la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,38" Î (127,0mm x 76,2mm x 35,1mm)