NXE1S0303MC-R7
Numărul produsului DigiKey
811-3098-2-ND - Bandă și mosor (TR)
811-3098-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
811-3098-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NXE1S0303MC-R7
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 303mA 2,97V - 3,63V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NXE1S0303MC-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
303mA
Prod.
Putere (wați)
1 W
Serie
Tensiune - Izolație
3 kV
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Caracteristici
SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
66%
Tensiune - Intrare (Min)
2,97V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
3,63V
Pachet/cutie
Modul 14-SMD, 5 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,50" L x 0,41" l x 0,18" Î (12,7mm x 10,4mm x 4,5mm)