MYBSS054R6EBF
Numărul produsului DigiKey
811-MYBSS054R6EBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
811-MYBSS054R6EBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
811-MYBSS054R6EBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MYBSS054R6EBF
Descriere
DC DC CONVERTER 54V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 54V – – – 560mA 10,8V - 27V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MYBSS054R6EBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
30 W
Prod.
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Pachet/cutie
Modul 4-SMD
Tensiune - Intrare (Max)
27V
Mărime/Dimensiune
1,40" L x 0,88" l x 0,35" Î (35,5mm x 22,4mm x 8,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
560mA