MYBSP01201ABF
Numărul produsului DigiKey
811-3806-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MYBSP01201ABF
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoE (Power over Ethernet) izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 1A 37V - 57V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MYBSP01201ABF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1A
Prod.
Putere (wați)
12 W
Serie
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Ambalaj
Tavă
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
OTP, OVP, SCP, UVLO
Tip
Modul PoE (Power over Ethernet) izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
84%
Tensiune - Intrare (Min)
37V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
57V
Pachet/cutie
Modul
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,02" L x 0,58" l x 0,24" Î (26,0mm x 14,8mm x 6,2mm)