MGJ6T24150505MC-R13
Numărul produsului DigiKey
811-MGJ6T24150505MC-R13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
811-MGJ6T24150505MC-R13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
811-MGJ6T24150505MC-R13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MGJ6T24150505MC-R13
Descriere
DC DC CONVERTER 15V -10V 6W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -10V – 240mA, 240mA 18V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
MGJ6T24150505MC-R13 Modele
Curent - Ieșire (Max)
240mA, 240mA
Prod.
Putere (wați)
6 W
Serie
Tensiune - Izolație
5.2 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Eficiență
83%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,23" L x 0,89" l x 0,58" Î (31,2mm x 22,6mm x 14,7mm)