MGJ3T12150505MC-R7
Numărul produsului DigiKey
811-3033-2-ND - Bandă și mosor (TR)
811-3033-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
811-3033-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MGJ3T12150505MC-R7
Descriere
DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -10V – 120mA, 120mA 9V - 18V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MGJ3T12150505MC-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
120mA, 120mA
Prod.
Putere (wați)
3 W
Serie
Tensiune - Izolație
5.2 kV
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Caracteristici
SCP, UVLO
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de ieșiri
2
Eficiență
82%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
Modul 7-SMD
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,91" L x 0,89" l x 0,58" Î (23,0mm x 22,6mm x 14,7mm)