XRCPB25M000F3M00R0 este inactual și nu se mai fabrică.
Murata Electronics
În stoc: 138.871
Fișă de date
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
În stoc: 2.975
Fișă de date
25 MHz ±30ppm Cristal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație