XRCPB25M000F0Z00R0 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | XRCPB25M000F0Z00R0 |
Descriere | CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD |
Referință client | |
Descriere detaliată | 25 MHz ±100ppm Cristal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | XRCPB25M000F0Z00R0 Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 150 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 25 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2x1,6) |
Stabilitate frecvență ±100ppm | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm) |
Toleranță frecvență ±100ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,020" (0,50mm) |
Capacitanță sarcină 6pF | Număr produs de bază |