XRCPB24M000F2P00R0 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Murata Electronics
În stoc: 31.684
Fișă de date
24 MHz ±20ppm Cristal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație