XRCGE25M000FBA1BR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGE25M000FBA1BR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGE25M000FBA1BR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGE25M000FBA1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGE25M000FBA1BR0
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±15ppm Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
XRCGE25M000FBA1BR0 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±35ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
8pF