XRCGE20M000F3A1AR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGE20M000F3A1AR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGE20M000F3A1AR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGE20M000F3A1AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGE20M000F3A1AR0
Descriere
20.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-30PPM IN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 MHz ±30ppm Cristal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XRCGE20M000F3A1AR0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
20 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±45ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
6pF