XRCGB48M000F4M00R0
Numărul produsului DigiKey
490-5588-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5588-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5588-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB48M000F4M00R0
Descriere
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
Descriere detaliată
48 MHz ±45ppm Cristal 6pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XRCGB48M000F4M00R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Frecvență
48 MHz
Stabilitate frecvență
±40ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±45ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
6pF