XRCGB32M000F2P01R0
Numărul produsului DigiKey
490-18340-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18340-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18340-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB32M000F2P01R0
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
32 MHz ±20ppm Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
XRCGB32M000F2P01R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
8pF
Număr produs de bază
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms