XRCGB32M000F1SACR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGB32M000F1SACR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGB32M000F1SACR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGB32M000F1SACR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB32M000F1SACR0
Descriere
CRYSTAL 32.0MHZ SMD
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
10pF