XRCGB32M000F1S2LR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGB32M000F1S2LR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGB32M000F1S2LR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGB32M000F1S2LR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB32M000F1S2LR0
Descriere
CRYSTAL 32.0MHZ SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 9pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
XRCGB32M000F1S2LR0 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
9pF