XRCGB27M120F3A00R0
Numărul produsului DigiKey
490-12148-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-12148-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-12148-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB27M120F3A00R0
Descriere
CRYSTAL 27.1200MHZ 6PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27.12 MHz ±30ppm Cristal 6pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
XRCGB27M120F3A00R0 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Frecvență
27.12 MHz
Stabilitate frecvență
±35ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
6pF