XRCGB27M000F3M14R0 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
27 MHz ±30ppm Cristal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație