XRCGB26M000F1H02R0
Numărul produsului DigiKey
490-18308-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18308-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18308-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB26M000F1H02R0
Descriere
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
26 MHz ±10ppm Cristal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
XRCGB26M000F1H02R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Inactual
Frecvență
26 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
10pF
Număr produs de bază
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms