XRCGB26M000F1H00R0 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 1.112
Fișă de date
Similar
ECS Inc.
Similar
ECS Inc.
26 MHz ±10ppm Cristal 6pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
XRCGB Series
Murata XRCGB-F-H Series | Digi-Key Daily
XRCGB26M000F1H00R0
Numărul produsului DigiKey
490-17327-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-17327-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB26M000F1H00R0
Descriere
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
XRCGB26M000F1H00R0 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Frecvență
26 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
6pF