XRCGB25M000F3A01R0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGB25M000F3A01R0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGB25M000F3A01R0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGB25M000F3A01R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB25M000F3A01R0
Descriere
25.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-30PPM IN
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XRCGB25M000F3A01R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±35ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
8pF