XRCGB25M000F1SBDR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGB25M000F1SBDR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGB25M000F1SBDR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGB25M000F1SBDR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB25M000F1SBDR0
Descriere
CRYSTAL 25.0MHZ SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 12pF 70 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
12pF